Kontakta Ready

Ready to be digital?

Telefon: +46 (0)470-70 36 80
E-post: info@readydigital.se

Teknisk support
Tillgänglig på telefon mellan 9.30-16 (stängt 12-13, 15-15.15)
Övriga tider: Kontakta oss via chatten eller info@readydigital.se

Ekonomifrågor
Tillgänglig på telefon mellan 8-10.
Övriga tider: Kontakta oss på faktura@readydigital.se 

Adress huvudkontor Växjö
Ready Digital AB, Storgatan 14, 352 31 Växjö

Adress kontor Stockholm
Epicenter, Mäster Samuelsgatan 36, 111 57 Stockholm

Följ oss på:

Checkbox

Vi letar alltid efter digitala hjältar

Nyfikenhet, driv och en förmåga att se nästa steg

Du är nyfiken på att utforska webbens alla möjligheter. Du har ett starkt eget driv och engagemang. Du tycker om att jobba i tätt samarbete med dina kollegor och kunder. Du ser förbi kundens frågeställning och skapar något som är bättre än kunden har förväntat sig. Du är en digital hjälte. Vi är ett skönt gäng som väntar på att du ska ansluta dig till oss!

Ready 2 join us?

Just nu letar vi efter

Eller skicka en spontanansökan till
work@readydigital.se

Vårt team

Anisa Turcinovic

CEO
+46 (0)470-70 36 97
anisa.turcinovic@readydigital.se

Ajna Dzanic

Head of Finance & HR
+46 (0)470-70 36 93
ajna.dzanic@readydigital.se

Peter Sandström

Senior Sales Manager
+46 (0)470-70 36 73
peter.sandstrom@readydigital.se

Feras Ibrahim

Sales & Business Development Manager
+46 (0)735-10 35 67
feras.ibrahim@readydigital.se

William Jarhult

Sales Representative
+46 (0)470-70 36 76
william.jarhult@readydigital.se

Fredrik Johansson

Señor Web & Interaction Designer
+46 (0)470-70 36 85
fredrik.johansson@readydigital.se

Daniel Karlsson

Web Designer
+46 (0)470-70 36 95
daniel.karlsson@readydigital.se

Anton Lamme

Graphic Designer
+46 (0)470-70 36 71
anton.lamme@readydigital.se

Emelie Klasson

Content Marketer
+46 (0)470-70 36 87
emelie.klasson@readydigital.se

Sara Albertson

Digital Marketer
+46 (0)470-70 36 75
sara.albertson@readydigital.se

Amanda Brinkenius

Accounting Assistant
+46 (0)470-70 36 80
amanda.brinkenius@readydigital.se

Jacob Schandersson

Technical Support Specialist
+46 (0)470-70 36 79
jacob.schandersson@readydigital.se

Anders Larsson

Jonas Glenstrup

Tommy Göransson

Victor Andersson

IT Operations Technician
victor.andersson@readydigital.se