0470 - 70 36 80 info@ready.se

Kontakta Ready

Ready to be digital?

Telefon: +46 (0)470-70 36 80
Teknisk support är tillgänglig mellan 10-12 och 13-15

E-post: info@readydigital.se
Adress: Ready Digital AB, Storgatan 14, 352 31 Växjö

Instagram: @readydigitalab
Facebook: /readydigitalab
LinkedIN: /ready-digital-ab

Vi letar alltid efter
digitala hjältar

Nyfikenhet, driv
och en förmåga att se nästa steg

Du är nyfiken på att utforska webbens alla möjligheter. Du har ett starkt eget driv och engagemang. Du tycker om att jobba i tätt samarbete med dina kollegor och kunder. Du ser förbi kundens frågeställning och skapar något som är bättre än kunden har förväntat sig. Du är en digital hjälte. Vi är ett skönt gäng som väntar på att du ska ansluta dig till oss!

Just nu letar vi efter:

Sales & Business developer till Stockholm
Ekonom till Växjö

Ready to join us?

work@readydigital.se

Teamet

Anisa Turcinovic

Anisa Turcinovic

CEO

+46 (0)470-70 36 97
anisa.turcinovic@readydigital.se

Niklas Nilsson

Niklas Nilsson

Head of Operations

+46 (0)470-70 36 98
niklas.nilsson@readydigital.se

Ajna Dzanic

Ajna Dzanic

Head of Finance & HR

+46 (0)470-70 36 93
ajna.dzanic@readydigital.se

Staffan Marmolin

Staffan Marmolin

Marketing Strategist

+46 (0)470-70 36 72
staffan.marmolin@readydigital.se

Peter Sandström

Peter Sandström

Senior Sales Manager

+46 (0)470-70 36 73
peter.sandstrom@readydigital.se

Elias Larsson

Elias Larsson

Sales and Business Development Manager

+46 (0)470-70 36 76
elias.larsson@readydigital.se

Brian Ranney

Brian Ranney

Project Lead

+46 (0)470-70 36 89
brian.ranney@readydigital.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Señor Web & Interaction Designer

+46 (0)470-70 36 85
fredrik.johansson@readydigital.se

Daniel Karlsson

Daniel Karlsson

Web Designer

+46 (0)470-70 36 95
daniel.karlsson@readydigital.se

Robin Frejd

Robin Frejd

Graphic Designer

+46 (0)470-70 36 71
robin.frejd@readydigital.se

Emelie Klasson

Emelie Klasson

Content Marketer

+46 (0)470-70 36 87
emelie.klasson@readydigital.se

Sara Albertson

Sara Albertson

Digital Marketer

+46 (0)470-70 36 75
sara.albertson@readydigital.se

Jacob Schandersson

Jacob Schandersson

Technical Support Specialist

+46 (0)470-70 36 79
jacob.schandersson@readydigital.se

Tommy Göransson

Tommy Göransson

Developer

tommy.goransson@readydigital.se

Anders Larsson

Anders Larsson

Developer

anders.larsson@readydigital.se

Jonas Glenstrup

Jonas Glenstrup

Developer

jonas.glenstrup@readydigital.se

Gustav "Hoagie" Ranney

Gustav "Hoagie" Ranney

Doggo

gustav.ranney@readydigital.se

Du

Du

Nästa digitala hjälte

work@readydigital.se